درباره ما

شرکت مهندسي روشنايي نورسافرم (سهامي خاص) به صورت تخصصي در زمينه روشنايي و نورپردازي حرفه اي فعاليت مي کند. کارشناسان اين شرکت تجربيات زيادي در زمينه طراحي و اجراي نورپردازي و طراحي روشنايي پروژه هاي مختلف از جمله موزه، ساختمان هاي مسکوني، ساختمان هاي تجاري و اداري، استاديوم هاي ورزشي، خيابان ها و محوطه هاي شهري دارند.
از جمله اهداف اصلي اين شرکت ارتقاي دانش روشنايي در بين مهندسين و کاربران روشنايي است.
با همين ديدگاه، شرکت نورسافرم اقدام به راه اندازي و تجهيز يک استوديو تخصصي نورپردازي نموده است که مراجعه کنندگان مي توانند نور و روشنايي را در اين فضا حس کنند. در واقع استوديو اين شرکت بيشتر از آنکه محلي براي عرضه و نمايش محصول باشد، فضايي است براي حس کردن و تجربه کردن روشنايي و نور.
همچنين نورسافرم تنها مرکزي است که در ايران دوره هاي تئوري و عملي طراحي روشنايي و نورپردازي برگزار مي کند. شرکت کنندگان در دوره هاي آموزشي اين شرکت مي توانند به صورت عملي نکات مربوط به روشنايي را تجربه کنند. در سايت اين شرکت شما مي توانيد اطلاعاتي درباره زمينه کاري اين شرکت و سوابق برخي از پروژه هاي انجام شده کسب کنيد.
به طور مستمر در اين سايت اطلاعات آموزشي در زمينه روشنايي قرار داده مي شود که مي تواند براي کاربران مفيد باشد.
نــام شرکت
نورسافرم از سه کلمه ”نور“ ، ”سايه“ و ” فرم“ گرفته شده است. نام شرکت نشان دهنده ديدگاه کلي اين شرکت در زمينه روشنايي و نورپردازي است ، به اين معني که با ترکيب نور و سايه مي توان يک فرم را خلق کرد. از ديد ما نورپردازي بعد چهارم معماري محسوب مي شود و نحوه طراحي روشنايي و نورپردازي است که درک بعد را براي ما امکان پذير مي سازد.
در حالت کلي از ديد ما زماني مي توان گفت که طراحي روشنايي خوب صورت گرفته که سه نياز ما برطرف شود:
      – کارايي بصري: تامين روشنايي کافي به منظور فراهم شدن امکان ديد
      – آرامش بصري: تامين روشنايي به گونه اي که افراد در محيط احساس آرامش داشته باشند
      – نمود بصري: استفاده از نور، رنگ و سايه براي زيباکردن محيط
بيانيه ماموريت
1- زمينه اصلي فعاليت ما ارايه خدمات مرتبط با همه زمينه هاي روشنايي اعم از مشاوره، تامين کالا، اجرا، آموزش است.
2- ما به دنبال ارايه بهترين خدمات با بالاترين کيفيت براي مشتريان خود هستيم. ما با انتخاب بهترين نيروي انساني و آموزش مستمر آنها و ارتباط با شرکت هاي طراز اول فعال در دنيا در زمينه روشنايي مي خواهيم همواره بالاترين کيفيت را در ارايه خدمات داشته باشيم. مشتريان ما براي ما بالاترين اولويت را دارند. پايبندي به تعهدات و صداقت در برخورد با مشتريان براي ما يک اصل است.
3- قصد ما اين است که با افزايش دانش روشنايي در کشور بتوانيم سهم خود را از بازار گسترش دهيم. برگزاري کلاس هاي آموزشي تخصصي، انتشار کتاب و نشريات تخصصي و انتقال آزادانه تجربيات به کليه کساني که از استوديوي ما بازديد مي کنند در اين راستا است.
4 – نيروي انساني مجرب ما سرمايه ما محسوب مي شود. هدف ما اين است که بهترين محيط کاري را براي نيروي انساني خود فراهم کرده و براي رشد و تعالي سازماني آنها برنامه ريزي مشخصي داشته باشيم.
5 – با توجه به لزوم صرفه جويي در مصرف انرژي و حفط محيط زيست، وظيفه خود مي دانيم در طرح هاي خود بهينه سازي مصرف انرژي را در اولويت قرار دهيم

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type