بهینه سازی مصرف انرژی

  •  افزايش روزافزون اهميت انرژي بر هيچکس پوشيده نيست. امروزه تلاش براي افزايش بهره وري و کاهش مصرف انرژي بيشتر از آنکه يک انتخاب باشد، يک ضرورت است. در کشور ما حدود 30% انرژي الکتريکي صرف روشنايي مي شود و اجراي طرح هاي بهينه سازي مصرف انرژي مي تواند صرفه جويي بسيار زيادي در هزينه ها به دنبال داشته باشد. ما معتقديم که مي توانيم بهترين گزينه ها را براي کاهش مصرف انرژي براي شما فراهم کنيم چرا که:
  •  با سالها تجربه در زمينه روشنايي لامپ ها را به خوبي مي شناسيم. در بسياري از موارد تنها با صرف هزينه اندک و تعويض لامپ، مي توان به صرفه جويي هاي قابل توجهي دست يافت.
  •  با شرکت هاي برتر روشنايي که تخصص زيادي در ساخت چراغ دارند ارتباط نزديک داريم. چراغ هايي که توسط اين شرکت ارايه مي شوند داراي بالاترين راندمان در نوع خود هستند. در موارد ما تا 2.5 برابر روشنايي را افزايش داده ايم در حالي که مصرف انرژِي تا 40% هم کمتر شده است.
  •  به سيستم هاي کنترل هوشمند روشنايي تسلط کافي داريم.

کاهش هزينه هاي مصرف انرژي

در هر پروژه متناسب با نياز آن پروژه و ويژگي هاي آن مي توانيم بهترين راه حل را پيشنهاد دهيم. با ترکيب مناسب از هر سه گزينه مورد اشاره، در مواردي توانسته ايم تا 70% مصرف انرژي الکتريکي را کاهش دهيم.

در پروژه هايي از اين دست ما با محاسبه دقيق اقتصادي ميزان سرمايه گذاري اوليه و مدت زمان بازگشت سرمايه را با گزينه هاي مختلف بررسي کرده و در نهايت بهترين گزينه را به کارفرما به صورت کاملا علمي پيشنهاد مي دهيم.

حفظ محيط زيست و جلوگيري از گرمايش زمين

در شرايطي که گرمايش کره زمين به يک معضل جديد تبديل شده است، کاهش مصرف انرژي الکتريکي به کاهش مصرف سوخت هاي فسيلي و در نتيجه کاهش انتشار گاز دي اکسيد کربن کمک مي کند. (انتشار گاز دي اکسيد کربن يکي از عوامل اصلي گرمايش کره زمين است)

ما وظيفه داريم زمين را براي آيندگان نيز حفظ کرده و آن را به صورت محيطي قابل سکونت نگاه داريم و لذا سعي مي کنيم با اتکا به دانش فني و تجربه خود و با بهره گيري از آخرين تکنولوژي هاي روز دنيا نسبت به کاهش مصرف انرژي الکتريکي اقدام کنيم

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type