خدمات

شرکت مهندسي روشنايي نورسافرم خدمات گسترده اي در زمينه هاي مختلف مرتبط با روشنايي ارايه مي دهد که عبارتند از:

طراحی روشنایی

خدمات مشاوره طراحي روشنايي و نورپردازي تخصص اصلي ما است. کارشناسان ما تا کنون پروژه هاي متعددي در زمينه ارايه خدمات مشاوره اي انجام داده اند.

بهینه سازی مصرف انرژی

با توجه به اهميت روزافزون انرژي و با توجه به اينکه بيش از 30% انرژي الکتريکي کشور ما صرف تامين روشنايي مي شود، بهينه سازي مصرف انرژي يکي از تخصص هاي ما است. به دليل تسلط به مفاهيم روشنايي، تجربه بالا در طراحي روشنايي و نيز آشنايي کامل با تجهيزات روشنايي اعم از لامپ، چراغ و تجهيزات کنترلي وارتباط با شرکت هاي صاحب فناوري مي توانيم يکي از بهترين طرح ها را با بالاترين صرفه اقتصادي پيشنهاد کنيم.

ارزیابی سیستم های روشنایی

ارزيابي پروژه هاي اجرا شده روشنايي نياز به يک تيم متخصص و مجرب و ابزارهاي حرفه اي دارد. با توجه به تجربه وسيع کارشناسان اين شرکت در زمينه طراحي روشنايي و داشتن ابزارهاي حرفه اي، اين شرکت مي تواند به عنوان مشاوره حدمات ارزيابي طراحي روشناي ارايه دهد.

سيستم هاي کنترل هوشمند روشنايي

سيستم هاي کنترل هوشمند روشنايي روز به روز در حال گسترش هستند و کارشناسان اين شرکت سالهاست که در اين زمينه تجربه دارند. تسلط به انواع پروتکل هاي رايج در اين زمينه اعم از DALI، DMX و 1-10V يکي از ويژگي هاي ما است.

سمینارها و کارگاه ها

نورسافرم برگزار کننده سمينارها و همايش هاي تخصصي در زمينه روشنايي و نورپردازي است.

 

دوره های آموزشی

آموزش و ارتقاي دانش روشنايي تعهد ما است. برگزاري کلاس هاي آموزشي روشنايي در استوديوي تخصصي ما فرصت منحصر به فردي است که علاقمندان به يادگيري اين دانش مي توانند از آن بهره مند شوند.

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type